Rezultati Šampionata Srbije 2016

SAMPIONAT SRBIJE AMATERA 2016 – DRUM

RBr StBr UCI kod Ime i prezime Klub Vreme
1. 125 SRB19871103 BIHORAC Haris Ciclopia W 01:17.45
2. 82 SRB19950715 KOSI Boris CSS 01:17.45
3. 85 SRB19870206 STOJANOVIC Ivan CSS 01:17.45
4. 116 SRB19891203 JANOSI Atila Elite 01:17.45
5. 83 SRB19960727 BLAGOJEVIC Filip CSS 01:17.45
6. 84 SRB19890902 NIKOLIC Dragan CSS 01:25.12
7. 134 SRB19930210 ANTALOVIC Petar Apatins.BK 01:27.45
8. 135 SRB19880416 CEKO Goran Elite 01:31.15
6 SRB19880713 OBRADOVIC Darko Vojvodina DNF

SAMPIONAT SRBIJE AMATERA 2016 – HRONOMETAR

RBr StBr UCI kod Ime i prezime Klub Vreme
1. 125 SRB19871103 BIHORAC Haris Ciclopia W 00:18.35
2. 82 SRB19950715 KOSI Boris CSS 00:19.27
3. 85 SRB19870206 STOJANOVIC Ivan CSS 00:19.35
4. 116 SRB19891203 JANOSI Atila Elite 00:19.55
5. 35 SRB19940819 DJURAN Darko S-tim 00:20.16
6. 83 SRB19960727 BLAGOJEVIC Filip CSS 00:20.55
7. 134 SRB19930210 ANTALOVIC Petar Apatins.BK 00:21.54
8. 6 SRB19880713 OBRADOVIC Darko Vojvodina 00:21.58
9. 84 SRB19890902 NIKOLIC Dragan CSS 00:22.08
10. 135 SRB19880416 CEKO Goran Elite 00:23.05

Pročitajte ostatak ovog članka »

Trajni link do ovog članka: http://danubecup.org/wp/?p=891

Propozicije 14. i 15. trke – 24. Dunavski kup 2016

PROPOZICIJE 

ORGANIZATOR: BK “Elite” Novi Sad
DATUM: 14.08.2016 (nedelja)
MESTO: Stražilovo (kod Sr.Karlovaca)
PRAVO UčEšćA: amateri i masteri, kao i žene, kadeti i mlađi kadeti sa važećom licencom za 2016.
godinu, kao i nelicencirani takmičari sa važećom polisom osiguranja, lekarskom potvrdom ne strijom od 6
meseci i ličnom kartom.
STAZA: 14. brdska 3,3 km
15. kružna, dužina kruga 4,8 km
DUžINA TRKE: 14.trka 3,3 km
15.trka 14,4 km
KANCELARIJA TRKE: Čarda na Stražilovu.
PRIJAVE I PODELA BROJEVA: u Kancelariji trke 60 min. (najkasnije 15) pre starta.
KOTIZACIJA: 400 din. po trci po takmičaru. Za žene gratis.
START: 14.trka – 11:00 časova. 15.trka – 15:00 časova.
OCENJIVANJE: Pobednik je takmičar koji pravilno savlada celokupnu stazu i postigne najbolje vreme
odnosno prvi prođe kroz cilj.
OPšTE ODREDBE: trka se vozi po Tehničkom pravilniku UCI i BSS kao i ovim Propozicijama. Dozvoljeni
su isključivo MTB bicikli.
Takmičari su dužni da nose zaštitne kacige za sve vreme trke (i u zagrevanju).
Zamena bicikla, pomoć u otklanjanju defekata i kvarova dozvoljena je samo u obeleženoj PIT zoni.
Dostignuti takmičari su obavezni da omoguće nesmetan prolaz takmičarima koji su ih dostigli i nastavljaju
trku.
Učesnici svojim startom potvrđuju da su upoznati sa sadržinom ovih Propozicija i da voze na svoju
odgovornost.
Organizator ne snosi nikakvu odgovornost za nezgode pričinjene od samih učesnika ili trećih lica.
Eventualne izmene ili dopune propozicija Organizator će objaviti 60 minuta pre starta trke.
MEDICINSKO OBEZBEĐENJE: na mestu cilja.
KAZNE: po Kodeksu kazni Dunavskog kupa i BSS.
NAGRADE: nagradiće se u obe trke medaljama tri prvoplasirana takmičara u apsolutnoj kategoriji.
Posebne nagrade: SWAROVSKI nakit za najbolje žene.
TROšKOVI: Organizator snosi troškove organizacije, sudija, nagrada i osveženje između dve trke, dok
ostale troškove snose sami učesnici.
NAPOMENE: *Trka se održava po svakom vremenu
**Kontakt osoba Tibor Tarjan, mob. 064/1148476 Organizator

Propozicije - 14 - 15 - DK16

Propozicije – 14 – 15 – DK16

Trajni link do ovog članka: http://danubecup.org/wp/?p=888

Rezultati 11. trke – Dunavski Kup 2016

RBr StBr UCI kod Ime i prezime Klub Vreme Bodovi
1. 36 SRB19691124 BOGDANOVIC Miroslav Borac 00:17-28.70 50
2. 132 SRB19730421 VESKOVIC Slavisa Borac 00:17-39.27 45
3. 136 SRB19670831 SIMIC Dragoslav Partizan 00:18-18.14 41
4. 125 SRB19871103 BIHORAC Haris Ciclopia W 00:18-35.90 38
5. 104 SRB19740415 SMILJANIC Toni Borac 00:18-38.84 35
6. 133 SRB19820422 RASKOVIC Slavoljub Metalac 00:18-42.99 32
7. 72 SRB19641014 DRAKULIC Mile Sombor 00:18-49.68 30
8. 145 CRO19671220 BENELLI Elio Sokol 00:19-06.28 28
9. 198 BIH20010104 SELIMOVIC Husein Zmaj od B. 00:19-12.23 27
10. 82 SRB19950715 KOSI Boris CSS 00:19-27.49 26
11. 124 SRB19850124 HASANOVIC Esad Partizan 00:19-30.98 25
12. 73 SRB19670905 NIKIC Goran Vojvodina 00:19-34.20 24
13. 85 SRB19870206 STOJANOVIC Ivan CSS 00:19-35.49 23
14. 143 SRB19670829 ZIVKOVIC Zoran Cyclemania 00:19-40.12 22
15. 29 SRB19810528 MILADINOVIC Slobodan Sombor 00:19-40.22 21
16. 111 SRB19710725 SURANJI Akos Sombor 00:19-49.76 20
17. 116 SRB19891203 JANOSI Atila Elite 00:19-55.77 19
18. 115 SRB19631107 NOVAKOVIC Zoran Agressive 00:20-07.09 18
19. 22 CRO19630825 ZIVKOVIC Nenad Sokol 00:20-24.68 17
20. 83 SRB19960727 BLAGOJEVIC Filip CSS 00:20-55.35 16
21. 88 SRB19831212 MINIC Milan Vojvodina 00:21-03.39 15
22. 80 CRO19630208 KOROLIJA Zeljimir Zmaj od B. 00:21-15.59 14
23. 18 SRB19590416 VUJIC Aleksandar Elite 00:21-19.22 13
24. 144 SRB19860602 PAPAGEORGIU Jannis Cukaricki 00:21-28.25 12
25. 126 SRB19550504 GAJINOV Negomir Elite 00:21-45.62 11
26. 93 SRB19850814 STOSIC Dejan CSS 00:21-46.16 10
27. 141 SRB19980524 JOLOVIC Jana Cyclemania 00:21-50.12 9
28. 199 BIH19910503 JOVIC Dragisa Zmaj od B. 00:21-51.35 8
29. 109 SRB19770407 SVELJO Strahinja Hajduk 00:21-52.70 7
30. 134 SRB19930210 ANTALOVIC Petar Apatins.BK 00:21-54.67 6
31. 6 SRB19880713 OBRADOVIC Darko Vojvodina 00:21-58.11 5
32. 108 SRB19810121 BOSNJAK Mitar Hajduk 00:22-08.38 4
33. 84 SRB19890902 NIKOLIC Dragan CSS 00:22-08.63 3
34. 33 SRB19530130 PUSKAS Djura Vojvodina 00:22-43.15 2
35. 138 SRB19870610 BANJAC Sanja CSS 00:22-53.20 1
36. 17 SRB19580525 MECANIN Milan Elite 00:23-03.94 1
37. 135 SRB19880416 CEKO Goran Elite 00:23-05.23 1
38. 142 SRB19510925 VELJKOVIC Stanimir Cyclemania 00:23-05.47 1
39. 114 SRB19730321 CETOJEVIC Nenad Apatins.BK 00:23-12.76 1
40. 113 CRO19750301 LACIN Miroslav Zmaj od B. 00:23-20.76 1
41. 101 SRB19570504 KAIC Petar Apatins.BK 00:23-22.12 1
42. 105 SRB19640207 MILENKOVIC Marko Apatins.BK 00:23-46.47 1
43. 190 CRO19730418 KRASULJA Zeljko Zmaj od B. 00:23-59.43 1
44. 238 SRB20030326 JOLOVIC Marija Cyclemania 00:24-22.22 1
45. 117 SRB19830810 ZVEKIC Milica Elite 00:24-40.09 1
46. 137 SRB19750627 MIJATOVIC Jelena CSS 00:24-51.10 1
47. 39 SRB20030120 BARCAL Viktor Elite 00:25-30.12 1
48. 139 SRB19680813 JOVANOVIC Danijela Kosutnjak 00:28-35.53 1
49. 200 SRB19620116 ARSIC Dragana Elite 00:29-02.30 1

Trajni link do ovog članka: http://danubecup.org/wp/?p=883

Rezultati 10. trke – Dunavski Kup 2016

RBr StBr UCI kod Ime i prezime Klub Vreme Bodovi
1. 36 SRB19691124 BOGDANOVIC Miroslav Borac 01:17-45 50
2. 136 SRB19670831 SIMIC Dragoslav Partizan 01:17-45 45
3. 132 SRB19730421 VESKOVIC Slavisa Borac 01:17-45 41
4. 198 BIH20010104 SELIMOVIC Husein Zmaj od B. 01:17-45 38
5. 125 SRB19871103 BIHORAC Haris Ciclopia W 01:17-45 35
6. 124 SRB19850124 HASANOVIC Esad Partizan 01:17-45 32
7. 115 SRB19631107 NOVAKOVIC Zoran Agressive 01:17-45 30
8. 82 SRB19950715 KOSI Boris CSS 01:17-45 28
9. 22 CRO19630825 ZIVKOVIC Nenad Sokol 01:17-45 27
10. 85 SRB19870206 STOJANOVIC Ivan CSS 01:17-45 26
11. 72 SRB19641014 DRAKULIC Mile Sombor 01:17-45 25
12. 120 SRB19730919 JOVANOVIC Aleksandar Cukaricki 01:17-45 24
13. 106 CRO19631031 JELIC Danijel Sokol 01:17-45 23
14. 73 SRB19670905 NIKIC Goran Vojvodina 01:17-45 22
15. 116 SRB19891203 JANOSI Atila Elite 01:17-45 21
16. 199 BIH19910503 JOVIC Dragisa Zmaj od B. 01:17-45 20
17. 83 SRB19960727 BLAGOJEVIC Filip CSS 01:17-45 19
18. 127 CRO19880227 SOTOLA Dubravko Sokol 01:17-45 18
19. 104 SRB19740415 SMILJANIC Toni Borac 01:17-45 17
20. 133 SRB19820422 RASKOVIC Slavoljub Metalac 01:18-18 16
21. 111 SRB19710725 SURANJI Akos Sombor 01:18-25 15
22. 129 CRO20000317 JOVICIC Antonio Sokol 01:18-31 14
23. 107 CRO20020128 ANTOLOVIC Anton Sokol 01:18-38 13
24. 17 SRB19580525 MECANIN Milan Elite 01:19-00 12
25. 29 SRB19810528 MILADINOVIC Slobodan Sombor 01:19-15 11
26. 88 SRB19831212 MINIC Milan Vojvodina 01:23-20 10
27. 108 SRB19810121 BOSNJAK Mitar Hajduk 01:24-35 9
28. 78 BIH20011010 MILOVANOVIC Savo Zmaj od B. 01:25-12 8
29. 84 SRB19890902 NIKOLIC Dragan CSS 01:25-12 7
30. 93 SRB19850814 STOSIC Dejan CSS 01:25-20 6
31. 109 SRB19770407 SVELJO Strahinja Hajduk 01:25-20 5
32. 134 SRB19930210 ANTALOVIC Petar Apatins.BK 01:27-45 4
33. 114 SRB19730321 CETOJEVIC Nenad Apatins.BK 01:27-45 3
34. 18 SRB19590416 VUJIC Aleksandar Elite 01:27-45 2
35. 135 SRB19880416 CEKO Goran Elite 01:31-15 1
36. 101 SRB19570504 KAIC Petar Apatins.BK 01:31-26 1
37. 28 BIH19870313 LAKIC Miroslav Zmaj od B. 01:31-26 1
38. 126 SRB19550504 GAJINOV Negomir Elite 01:31-30 1
39. 58 SRB19610325 SUBAKOV Dejan Elite 01:31-50 1
40. 105 SRB19640207 MILENKOVIC Marko Apatins.BK 01:36-45 1
41. 30 CRO20021028 JUREC Matej Sokol 01:39-24 1
42. 39 SRB20030120 BARCAL Viktor Elite 01:40-30 1
43. 33 SRB19530130 PUSKAS Djura Vojvodina 01:41-00 1
44. 139 SRB19680813 JOVANOVIC Danijela Kosutnjak 01:50-00 1
6 SRB19880713 OBRADOVIC Darko Vojvodina DNF
43 SRB19761119 STARCEVIC Aleksandar Metalac DNF
100 SRB19691003 COSOVIC Edin Trnava DNF
128 CRO20020415 BOZIC Antonio Sokol DNF
130 CRO20010509 MALTAR Pjero Sokol DNF
131 SRB19740121 JEVTOVIC Nenad Borac DNF

Trajni link do ovog članka: http://danubecup.org/wp/?p=874

Propozicije 12. i 13. trke – 24. Dunavski kup 2016

PROPOZICIJE 

Organizator: BK „Zmaj od Bosne” – Tuzla

Mesto: Tuzla
Datum:
13.08.2016. (SUBOTA)
Staza:
brdska dužine 27 km (najteža deonica 24%) i brdski hronometar dužine 5 km (najteža deonica 8%).
Program:
Pravo učešća: amateri (cfa), veterani (mastersAB+CD), mlađi kadeti, kadeti, juniorke i seniorke (elit-W+masters-W), svi sa UCI licencom za 2016 ili uz prikaz važeće polise osiguranja i potvrde o lekarskom pregledu ne starijim od 6 meseci.

Kotizacija: za obe trke 8 € (za jednu trku 5 €) po takmičaru (takmičarke: gratis)

Prijave: u Kancelariji trke u M.Z.Simin Han od 9.30-11.00

Dunavski kup – 12.trka – brdska trka (start u 11.30): 27 km.

Dunavski kup – 13.trka – brdski hronometar (start u 15.00): 5 km.

Ocenjivanje: Pobednik je takmičar, koji savlada celokupnu stazu za najkraće vreme. U brdskoj trci je postavljen 1 prolazni cilj i 2 brdska cilja. Trke se boduju za Dunavski kup prema Generalnim propozicijama 24.Dunavskog kupa 2016.

Opšte odredbe: trke se voze po Pravilniku UCI i Generalnim propozicijama 24. Dunavskog kupa 2016 i ovim Propozicijama. Svi učesnici su dužni da poštuju uputstva dobijena od organizatora i sudija.

Takmičari su dužni da nose zaštitne kacige za sve vreme trke (i u zagrevanju). Dozvoljena je upotreba bicikala svih tipova (osim „fiks” prenosa).

Medicinsko obezbeđenje je u karavanu.

Učesnici svojim startom usvajaju ove Propozicije i voze na svoju vlastitu odgovornost, te Organizator ne prihvata nikakvu odgovornost za štete, nastale postupcima samih učesnika ili trećih lica.

Organizator zadržava pravo izmene ili dopune ovih Propozicija o čemu će obavestiti učesnike 60 minuta pre starta.

Troškovi: Organizator snosi troškove organizacije, sudija i nagrada. Ostale troškove snose sami učesnici.

Kazne: Po Kodeksu kazni Dunavskog kupa

Nagrade: medalje za prva tri takmičara u apsolutnoj kategoriji

Napomene: *Trke se voze po svakom vremenu

** Osveženje na cilju brdske trke

ORGANIZATOR

Propozicije - 12 - 13 - DK16

Propozicije 12, 13

Trajni link do ovog članka: http://danubecup.org/wp/?p=864

Stari postovi «